Modapressplus.cz

Dětská bavlněná čepice organic brown

Designový produkt Dětská bavlněná čepice organic brown od značky s dlouholetou tradicí DOKE máte možnost sehnat již dnes se slevou! Ceny již od 424 Kč.
EAN: 8595698500823
Dětská bavlněná čepice organic
Ověřit dostupnost »
Značka: DOKE
424 624 Kč Sleva -32%

Dětská bavlněná DOKE čepice organic – Čepice z organické bavlny šijeme v naší dílně v Jeseníku a jsou u dětí nejoblíbenějším a zároveň nejpříjemnějším doplňkem, určeným pro celoroční nošení. Benefity tohoto materiálu jsou jeho antibakteriální a rychleschnoucí úprava. Využijete ji buď ve stylové kombinaci s nákrčníkem, nebo jen tak, aby vaše dítko neofouklo.
Pokud si nebudete vědět rady, jakou velikost vybrat, nahlédněte do našeho blogu.
– ušité v Jeseníku
– organická bavlna s nejvyšší certifikací GOTS
–  antibakteriální a rychleschnoucí /hydrofilní/ úprava
– skvěle padnoucí a kombinovatelné s dalšími produkty z organické bavlny

Antibakteriální úprava= na produkt byla nanesena biocidní látka pro vyšší hygienu a svěžest, na bázi chloridu stříbrného.
Hydrofilní úprava= maximálně urychluje odpařování tělesné vlhkosti.

VELIKOSTNÍ TABULKA  Kvalitní a velmi žádaný výrobek Dětská bavlněná čepice organic lze sehnat právě teď tady na stránkách ve známé rubrice děti čepice. Nyní můžete získat akční výrobky z této oblíbené sekce ve výhodné akci! Oblíbený dodavatel DOKE má na skladě špičkové výrobky A to ještě není vše! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. Mrkněte na další prověřené zboží od výrobce DOKE. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.