Dětská bavlněná čepice organic brown

Dětská bavlněná DOKE čepice organic... více informací »
Dětská bavlněná čepice organic
Značka: DOKE
424 Kč624 Kč Sleva -32%
Ověřit dostupnost »
Dětská bavlněná DOKE čepice organic...

Dětská bavlněná DOKE čepice organic – Čepice z organické bavlny šijeme v naší dílně v Jeseníku a jsou u dětí nejoblíbenějším a zároveň nejpříjemnějším doplňkem, určeným pro celoroční nošení. Benefity tohoto materiálu jsou jeho antibakteriální a rychleschnoucí úprava. Využijete ji buď ve stylové kombinaci s nákrčníkem, nebo jen tak, aby vaše dítko neofouklo.
Pokud si nebudete vědět rady, jakou velikost vybrat, nahlédněte do našeho blogu.
– ušité v Jeseníku
– organická bavlna s nejvyšší certifikací GOTS
–  antibakteriální a rychleschnoucí /hydrofilní/ úprava
– skvěle padnoucí a kombinovatelné s dalšími produkty z organické bavlny

Antibakteriální úprava= na produkt byla nanesena biocidní látka pro vyšší hygienu a svěžest, na bázi chloridu stříbrného.
Hydrofilní úprava= maximálně urychluje odpařování tělesné vlhkosti.

VELIKOSTNÍ TABULKA  Kvalitní a velmi žádaný výrobek Dětská bavlněná čepice organic lze sehnat právě teď tady na stránkách ve známé rubrice děti čepice. Nyní můžete získat akční výrobky z této oblíbené sekce ve výhodné akci! Oblíbený dodavatel DOKE má na skladě špičkové výrobky A to ještě není vše! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. Mrkněte na další prověřené zboží od výrobce DOKE. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Designový produkt Dětská bavlněná čepice organic brown od značky s dlouholetou tradicí DOKE máte možnost sehnat již dnes se slevou! Ceny již od 424 Kč.