Dětská bavlněná čepice organic red

Dětská bavlněná DOKE čepice organic... více informací »
Dětská bavlněná čepice organic
Značka: DOKE
424 Kč624 Kč Sleva -32%
Ověřit dostupnost »
Dětská bavlněná DOKE čepice organic...

Dětská bavlněná DOKE čepice organic – Čepice z organické bavlny šijeme v naší dílně v Jeseníku a jsou u dětí nejoblíbenějším a zároveň nejpříjemnějším doplňkem, určeným pro celoroční nošení. Benefity tohoto materiálu jsou jeho antibakteriální a rychleschnoucí úprava. Využijete ji buď ve stylové kombinaci s nákrčníkem, nebo jen tak, aby vaše dítko neofouklo.
Pokud si nebudete vědět rady, jakou velikost vybrat, nahlédněte do našeho blogu.
– ušité v Jeseníku
– organická bavlna s nejvyšší certifikací GOTS
–  antibakteriální a rychleschnoucí /hydrofilní/ úprava
– skvěle padnoucí a kombinovatelné s dalšími produkty z organické bavlny

Antibakteriální úprava= na produkt byla nanesena biocidní látka pro vyšší hygienu a svěžest, na bázi chloridu stříbrného.
Hydrofilní úprava= maximálně urychluje odpařování tělesné vlhkosti.

VELIKOSTNÍ TABULKA  Super výrobek Dětská bavlněná čepice organic pořídíte nyní tady u nás ve známé sekci děti čepice. Nyní koupíte oblíbené produkty z naší kategorie na pár kliknutí. Přední dodavatel DOKE prodává vysoce kvalitní produkty. Máme toho více, máme v nabídce však také více skvělých kousků od značky DOKE. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Hodně žádaný výrobek Dětská bavlněná čepice organic red od našeho předního výrobce DOKE snadno můžete najít tady a teď až neuvěřitelně levně. Nabídka od 424 Kč.