Dětský bavlněný nákrčník organic grey

Dětský bavlněný DOKE nákrčník... více informací »
Dětský bavlněný nákrčník organic
Značka: DOKE
424 Kč624 Kč Sleva -32%
Ověřit dostupnost »
Dětský bavlněný DOKE nákrčník...

Dětský bavlněný DOKE nákrčník – Nákrčníky z organické bavlny šijeme v naší dílně v Jeseníku a jsou u dětí nejoblíbenějším a zároveň nejpříjemnějším doplňkem, určeným pro celoroční nošení. Benefity tohoto materiálu jsou jeho antibakteriální a rychleschnoucí úprava. Využijete jej buď ve stylové kombinaci s čepkou, nebo jen tak, aby vaše dítko neofouklo.
Pokud si nebudete vědět rady, jakou velikost vybrat, nahlédněte do našeho blogu.
– ušité v Jeseníku
– organická bavlna s nejvyšší certifikací GOTS
–  antibakteriální a rychleschnoucí /hydrofilní/ úprava
– skvěle padnoucí a kombinovatelné s dalšími produkty z organické bavlny

​Antibakteriální úprava= na produkt byla nanesena biocidní látka pro vyšší hygienu a svěžest, na bázi chloridu stříbrného.
Hydrofilní úprava= maximálně urychluje odpařování tělesné vlhkosti. Tento vynikající kousek Dětský bavlněný nákrčník organic grey máte možnost najít právě zde na našem webu v rubrice děti šály! Prozkoumejte vyjímečné produkty z této známé rubriky za rozumné peníze! U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás také další kousky značky DOKE. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka DOKE má na skladě top sortiment. Udělejte si radost!

Kvalitní produkt Dětský bavlněný nákrčník organic grey s osvědčenou značkou DOKE jednoduše pořídíte právě nyní na našich stránkách extra výhodně! Zrovna nyní za cenu 424 Kč.