Lemoniade Woman's Sweatshirt L411A

Lemoniade Woman's Sweatshirt L411A - Description: Velour sweatshirt with a flowing collar. The classic cut is complemented by a breast... více informací »
Lemoniade Woman's Sweatshirt L411A
Značka: Lemoniade
1 189 Kč3 399 Kč Sleva -65%
Ověřit dostupnost »
Lemoniade Woman's Sweatshirt L411A - Description: Velour sweatshirt with a flowing collar. The classic cut is complemented by a breast...

Lemoniade Woman's Sweatshirt L411A – Description:
Velour sweatshirt with a flowing collar. The classic cut is complemented by a breast pocket and a welt at the bottom complemented with a signature Lemoniade ribbon.Material: 95% Cotton 5% ElastaneWashing instructions: Wash in 30°C, do not bleach, do not dry clean, iron max 110°C, air dryHodně povedený produkt Lemoniade Woman's Sweatshirt L411A je k dispozici aktuálně na stránkách v sekci ženy mikiny! Nyní si můžete vybrat parádní produkty ve zmíněné rubrice za akční cenu! Známý výrobce Lemoniade dlouhodobě poskytuje skvělé produkty Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Výjimečný a žádaný výrobek Lemoniade Woman's Sweatshirt L411A od oblíbené značky se zárukou kvality Lemoniade jednoduše naleznete zde nyní za parádní cenu! Nyní za akční cenu 1 189 Kč.