Dětský bavlněný nákrčník organic hydro

Dětský bavlněný DOKE nákrčník... více informací »
Dětský bavlněný nákrčník organic
Značka: DOKE
424 Kč624 Kč Sleva -32%
Ověřit dostupnost »
Dětský bavlněný DOKE nákrčník...

Dětský bavlněný DOKE nákrčník – Nákrčníky z organické bavlny šijeme v naší dílně v Jeseníku a jsou u dětí nejoblíbenějším a zároveň nejpříjemnějším doplňkem, určeným pro celoroční nošení. Benefity tohoto materiálu jsou jeho antibakteriální a rychleschnoucí úprava. Využijete jej buď ve stylové kombinaci s čepkou, nebo jen tak, aby vaše dítko neofouklo.
Pokud si nebudete vědět rady, jakou velikost vybrat, nahlédněte do našeho blogu.
– ušité v Jeseníku
– organická bavlna s nejvyšší certifikací GOTS
–  antibakteriální a rychleschnoucí /hydrofilní/ úprava
– skvěle padnoucí a kombinovatelné s dalšími produkty z organické bavlny

​Antibakteriální úprava= na produkt byla nanesena biocidní látka pro vyšší hygienu a svěžest, na bázi chloridu stříbrného.
Hydrofilní úprava= maximálně urychluje odpařování tělesné vlhkosti.
Kvalitní a žádaný produkt je k získání právě tu na našem webu zařazený v rubrice děti šály! Prozkoumejte zlevněné kousky z naší kategorie za skvělou cenu! Tato značka DOKE dlouhodobě poskytuje skvělý sortiment. Udělejte radost sami sobě! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! U nás v nabídce totiž najdete další prověřené zboží značky DOKE. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt Dětský bavlněný nákrčník organic hydro od spolehlivé značky DOKE můžete sehnat právě trvale výhodně. Právě nyní za skvělou cenu 424 Kč.