Pánské boxerky REPRESENT MIKE EXCLUSIVE

Pánské boxerky REPRESENT MIKE... více informací »
Pánské boxerky REPRESENT MIKE
Značka: Represent
464 Kč546 Kč Sleva -15%
Ověřit dostupnost »
Pánské boxerky REPRESENT MIKE...

Pánské boxerky REPRESENT MIKE – Máš rád, když je vidět, co máš na sobě? Pak jsou tu pro Tebe trenky Represent MIKE s vytkávanou gumou, jasnou volbou. Trenky jsou vyrobeny ze 100% bavlny, což jistě ocení každý milovník pohodlí. V těchto trenkách Tě čeká velká pohoda od rána až do rána. Díky 5 dílům, ze kterých jsou poskládány, se Ti už nikdy nezaříznou. Všechny boxerky Represent dostaneš ve stylové papírové tubě REPRESENT ECO PACK! Spodním prádlem to začíná!
Materiál: 100% bavlněný satén

Neodolatelný produkt Pánské boxerky REPRESENT MIKE EXCLUSIVE můžete pořídit jednoduše tady u nás umístěný v sekci muži spodní prádlo! Připravili jsme akční výrobky ze zmíněné sekce za super peníze. To ale ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás totiž najdete další prověřené kousky značky Represent. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Známá značka Represent vám poskytuje kvalitní produkty

Zajímavý výrobek Pánské boxerky REPRESENT MIKE EXCLUSIVE od přední společnosti REPRESENT jednoduše můžete pořídit tady teď za parádní cenu. Levně za 464 Kč.