Plavky (horní část) KOS002A – tmavě modrý allover

KONSTRUKČNÍ KONCEPCE:   Horní část dámských plavek vyrobená z rychleschnoucího, elastického materiálu, který zajistí ochranu... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: 4F
299 Kč
Ověřit dostupnost »
KONSTRUKČNÍ KONCEPCE:   Horní část dámských plavek vyrobená z rychleschnoucího, elastického materiálu, který zajistí ochranu...

KONSTRUKČNÍ KONCEPCE:
 
Horní část dámských plavek vyrobená z rychleschnoucího, elastického materiálu, který zajistí ochranu a přizpůsobení během letních aktivit.
VÝHODY:

trojúhelníkové košíčky,

vložky nabízejí lepší krytí a podporu,

podšívka ze subtilní pleteniny zajišťuje komfort a hygienu,

měkký, rychleschnoucí materiál zajišťuje dlouhodobý komfort,

vázání na krku a na zádech.
Tento vynikající produkt Plavky (horní část) KOS002A – tmavě modrý allover máte možnost sehnat rovněž tady na stránkách v populární sekci dámské plavky. Nyní si můžete pořídit vyjímečné produkty z této známé sekce za zcela nejnižší cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás další kvalitní zboží od značky 4F. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Dodavatel 4F má na skladě vynikající produkty. za super cenu.

Výjimečný a žádaný produkt Plavky (horní část) KOS002A - tmavě modrý allover od kvalitní značky 4F k dostání v naší online nabídce skutečně výhodně. Cena již od 299 Kč.