Modapressplus.cz

ULLANGER – dámský top s dl. rukávem (merino vlna) – vínový

Kvalitní a velmi žádaný produkt ULLANGER - dámský top s dl. rukávem (merino vlna) - vínový od kvalitního výrobce 2117 máte možnost pořídit tady teď za báječnou cenu. Cena již od 1 359 Kč.
EAN: 7312590424733
ULLANGER - dámský top s dl. rukávem (merino vlna) -
Ověřit dostupnost »
Značka: 2117
1 359 1 599 Kč Sleva -15%

ULLANGER – dámský top s dl. rukávem (merino vlna) – –

  • 100% merino vlna
  • single jersey 180g, 19.5 micron

Výrobky z merino vlny je možné prát v pračce za použití programu na vlnu, který je nastaven na nižší teplotu i počet otáček. Nebo je můžete prát v ruce ve vlažné lázni a poté jemně vyždímat.

Vlna má tendenci se srazit, proto perte při teplotě do 30°C převrácené naruby s použitím jemných pracích prostředků na vlnu.

Při sušení nepoužívejte sušičku. Nesušte na topení, ale na vzduchu rozložené ve vodorovné poloze. Nikdy nepoužívejte aviváž.

Pokud dojde ke znehodnocení výrobku nesprávnou údržbou, nelze jej reklamovat.

Quick dry – rychleschnoucí látka neabsorbující vlhkost
Jako výplň byla použita nejkvalitnější ovčí vlna MERINO
Plně strečová látka
Ekologické materiály z odpadních látek textilního průmyslu nebo PET lahve byly použity na výrobu tohoto kousku oblečení. I nejmenší detaily jako zipy nebo druky byly vyrobeny certifikovanými dodavateli s ohledem na životní prostředí
Tento kvalitní výrobek najdete právě tady na webu v sekci ženy termo prádlo! Nyní si můžete vybrat skvělé produkty ve zmíněné rubrice za internetové ceny! Tato vyjímečná značka 2117 představuje velmi kvalitní produkty