Modapressplus.cz

Pánské boxerky REPRESENT MIKE EXCLUSIVE

Hodně žádaný produkt Pánské boxerky REPRESENT MIKE EXCLUSIVE od kvalitního výrobce REPRESENT jednoduše získáte v naší online nabídce téměř zdarma. Nyní pořídíte jen za 375 Kč.
EAN: 8591585303218
Pánské boxerky REPRESENT
Ověřit dostupnost »
Značka: Represent
375 469 Kč Sleva -20%

Pánské boxerky REPRESENT MIKE – Máš rád, když je vidět, co máš na sobě? Pak jsou tu pro Tebe trenky Represent MIKE s vytkávanou gumou, jasnou volbou. Trenky jsou vyrobeny ze 100% bavlny, což jistě ocení každý milovník pohodlí. V těchto trenkách Tě čeká velká pohoda od rána až do rána. Díky 5 dílům, ze kterých jsou poskládány, se Ti už nikdy nezaříznou. Všechny boxerky Represent dostaneš ve stylové papírové tubě REPRESENT ECO PACK! Spodním prádlem to začíná!
Materiál: 100% bavlněný satén
Neodolatelný produkt Pánské boxerky REPRESENT MIKE lze zakoupit mimo jiné na našem webu ve známé kategorii muži spodní prádlo. Nyní získáte vyjímečné produkty z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu! V očích zákazníků populární značka Represent svým zákazníkům dodává skvělé produkty. Přesvědčte se. Kvalitní a levný produkt máte možnost získat snadno tu v populární sekci muži spodní prádlo! Nyní si můžete pořídit podobné produkty ve zmíněné rubrice za výborné peníze. Naše nabídka je široká, máme v nabídce více skvělých kousků od výrobce Represent. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.