Modapressplus.cz

LINSELL – ECO dámská mikina s kapucí (2.vrstva) – dusty rose

Tento kvalitní produkt LINSELL - ECO dámská mikina s kapucí (2.vrstva) - dusty rose od naší známé značky 2117 pohodlně seženete v naší internetové nabídce opravdu levně. Na našich stránkách za 1 019 Kč.
EAN: 7312590617043
LINSELL - ECO dámská mikina s kapucí (2.vrstva) -
Ověřit dostupnost »
Značka: 2117
1 019 1 599 Kč Sleva -36%

LINSELL – ECO dámská mikina s kapucí (2.vrstva) – dusty –

Zesílený fleece

Dvě boční kapsy

Otvory na palce

DWR- Durable Water Repellency je trvanlivá vodoodpudivost, tedy speciální úprava textilie. Správné fungování poznáte tak, ze se na povrchu bundy nebo mikiny tvoří z deště a sněhu kapičky stékající dolů. K tomuto účelu jsou využity látky bez PFC perfluorovaných chemikálií kateogorie C8 Plně strečová látka Ekologické materiály z odpadních látek textilního průmyslu nebo PET lahve byly použity na výrobu tohoto kousku oblečení. I nejmenší detaily jako zipy nebo druky byly vyrobeny certifikovanými dodavateli s ohledem na životní prostředí
Tento oblíbený produkt LINSELL – ECO dámská mikina s kapucí (2.vrstva) – dusty pořídíte jednoduše tu na webu zařazený v rubrice sporty outdoorové oblečení! Pořiďte si parádní výrobky z této populární kategorie za super cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka 2117 pro své zákazníky prodává špičkové produkty. Nakupujte výhoděn u nás. Tím ale však naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás také další produkty od značky 2117. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.