Trendy doplňky pro ženy

Jakmile propadnete módě, není tomu vyhnutí. Okamžitě objevíte nejen krásné šaty, ale hlavně moře atraktivních doplňků. Ty outfity dolaďují, dodávají jim osobitost, šmrnc. Jak tento glanc získat a ještě ušetřit? Prohlédněte si rozsáhlý sortiment módních doplňků online. Už brzy mohou být jen a jen vaše!

Šátky a šály

Možná je nosíte nerada. Možná máte pocit, že se jen kroutí kolem krku, stále se shrnují a otravují. Že místo elegance působí dokonce směšně. Nevěřte tomu. Ano, uvázat a naaranžovat na sobě dobře šálu, šálku nebo šátek dá trochu práce, chce to cvik, ale výsledek oživí každý outfit. Zvlášť, pokud si vyberete kvalitní materiál a atraktivní barvu i vzorek. Nechte se inspirovat našimi tipy nebo v obchodě zadejte filtr na zboží určitého typu a vzhledu. Nápady, jak ozdobu kolem krku uvázat, získáte snadno třeba z videí na internetu.

Pásky

Pásky ke kalhotám a sukním jsou zázračným doplňkem. Hodí se totiž k ležérním i formálním outfitům. Extra tip: Použijte pásek navrch horního dílu oblečení, třeba košile. Krásně zdůrazníte pas, vytvarujete siluetu a ještě vynosíte ozdobnou sponu pásku. Zalíbí se vám třeba proslulá značka Tommy Hilfiger? Pásek můžete ladit jak tón v tónu (tedy použít pásek podobné barvy, jako má jiný kus oblečení), anebo zvolit naopak krásný kontrast. Nestárnoucí klasikou je kromě barev také černobílá kombinace. Zkuste na černé kalhoty nebo sukni vynosit sněhobílý kožený pásek! Nebo sepnete bílou košili černým páskem?

Deštníky

Možná kupujete deštníky na tržnici, ale přiznejme si to, skoro nic nevydrží a mnoho parády také neudělají. Připlaťte si tentokrát pár korun a buďte stylová i v dešti. Pořídit můžete veselé barvy, kterými české zachmuřené ulice doslova rozsvítíte. Samozřejmostí je kvalitní dílenské provedení značkových deštníku, voděodolnost, rychle schnutí, snadné skládání. Opravdu dobří výrobci při testech zkušební kusy svých deštníků nechávají automaticky skládat a rozkládat mnohokrát za sebou, aby měli jistotu, že se při běžném používání nerozbijí.

Rukavice

Pěstěné ruce jsou jedním ze symbolů krásné a o sebe pečující ženy. Dřív to bylo zdůrazněno neustálým používáním rukaviček. Přestože dnes rukavice spojujeme hlavně se zimou, není důvod, aby rukavice do mrazu postrádaly styl. Pletené z levného akrylu často kuličkovatějí a vytahávají se, takže se vyplatí investice do kvalitních kožených rukavic. Hřejí, a pokud jsou vybaveny podšívkou, tak se také dobře navlékají. Značkové produkty nyní můžete pořídit za extra výhodné ceny. Rukavice můžete i darovat, většina má jen dvě velikosti, menší a větší. Letí tradiční černá, ale i různé odstíny hnědé.

Sluneční brýle

Také už se těšíte na slunečnější období roku? Pak si místo rukavic prohlédněte třeba nabídku krásných a stylových slunečních brýlí. Obroučky byly navrženy i vyrobeny mistry optiky. Punc módních značek je pak třešinkou na dortu. Díky moderním postupům výroby mohou mít skla velmi atraktivní barvy. Troufnete si třeba na žlutou?

Kabelky

To nejlepší jsme si nechali na konec. Záliba některých žen v kabelkách je až vášní, ale proč ne, vždyť kvalitní taška v nádherném designu spojuje praktičnost s elegancí a je nezbytnou podmínkou pro to, aby se žena cítila dobře. Vybírat kabelky online má pár výhod: nenachodíte se a ještě o kabelce zjistíte vše potřebné, díky vyčerpávajícím popisům a fotografiím v dobrých e-shopech s módou. Vybírat můžete například ze značek Dorothy Perkins, Desigual, Bessie London, Gionni, Calvin Klein, Miss Selfridge, Herschel či Burton. K dispozici jsou také kosmetické taštičky, peněženky a další podobné doplňky, se kterými podpoříte celkový dojem ze svého trendy stylu.